SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN!

YazarMesaj
-αяυяNoff®-
Kurucu Admin
KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN! Siteadminx
-αяυяNoff®-

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 425
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 19/08/10
Nerden Nerden : İstanbul

KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN! Empty
MesajKonu: KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN!   KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN! EmptyCuma Ağus. 27, 2010 5:58 pm

Konu Açarken linklerin görünmemesi ve konunun yazısının otomatik satır atlamaması için aşağıda gösterilenleri yapınız :

KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN! Gayriessss

ADIM ADIM ANLATIM

1 - KONU OLARAK AÇACAĞINIZ YAZIYI KOPYALAYIN.
2 - YUKARIDAKİ RESİMDE SİYAH ÇİZGİ İÇERİSİNE ALDIĞIM TUŞA BASIN.
3 - KOPYALADIĞINIZ KONUYU, ÇERÇEVENİN İÇİNE YAPIŞTIRIN.
4 - GÖNDERE BASIN.

NOT : KONUDAKİ YAZILARI SİZ YAZIYORSANIZ PROBLEM OLMAZ, ANCAK KOPYALIYORSANIZ BU YÖNTEMLE YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

SORUSU OLANLAR BU KONUDAN SORABİLİR.

KURALLAR

1 - ) Mesela "Türkiye Süper Lig" bölümüne Fenerbahçe ile ilgili bir konu açacaksınız. Konu adı yazdığınız yerde, konu adından önce ilgili takımın adını koyun.

Örnek : "Fenerbahçe/Bilica Sakatlandı" veya "Fenerbahçe|Bilica Sakatlandı" gibi.

2 - ) Konuların sonuna MUTLAKA kaynak ekleyin. Haber metninini konu açma bölümüne kopyaladıktan sonra, konuyu hangi siteden aldıysanız o sitenin adını yazın.

Örnek : "Kaynak=Ajansspor" gibi.

3 - ) KONU AÇMADAN ÖNCE, O KONUNUN BÖLÜMDE MEVCUT OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİNİZ!!
https://sporkral.forum.st

KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİRİNCİ KONU YARIŞMASI
» 1. Konu Yarışmasının Kazananları!