SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rossi'nin gönlü İtalya'da

YazarMesaj
Musty.11
Haber Editörü
Haber Editörü
Musty.11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 148
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Nerden Nerden : Üsküdar

Rossi'nin gönlü İtalya'da Empty
MesajKonu: Rossi'nin gönlü İtalya'da   Rossi'nin gönlü İtalya'da EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:25 pm

Villarreal'in İtalyan golcüsü, hangi takımla olursa olsun ülkesine dönmek istiyor.

Villarreal'de forma giyen başarılı forvet oyuncusu Giuseppe Rossi, herhangi bir takımın formasıyla Serie A'da mücadele etmek istediğini açıkladı.

Tuttomercatoweb.com'a konuşan Rossi, "Ocak ayında İtalya'ya dönmeyi umut ediyorum. Fiorentina veya Juventus hiç fark etmez. Kulübümle onlar arasında geçenleri bilmiyorum. İtalya'da futbol oynamak istiyorum. Hangi takımla oynadığımın bir önemi yok. İyi bir takım olsun yeter" ifadelerini kullandı.

Premier Lig ekibi Tottenham'ın da ilgilendiği bilinen ABD doğumlu Rossi, 2000-04 yılları arasında Parma'nın altyapısında forma giymişti.

Goal

Rossi'nin gönlü İtalya'da
1 sayfadaki 1 sayfası