SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tenis| Federer:Umarım Nadal Kazanır!

2 posters
YazarMesaj
Quaresma-7
Aktif Üye
Aktif Üye
Quaresma-7

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 155
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 12/09/10
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : İstanbul

Tenis| Federer:Umarım Nadal Kazanır! Empty
MesajKonu: Tenis| Federer:Umarım Nadal Kazanır!   Tenis| Federer:Umarım Nadal Kazanır! EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:20 am

Federer'e ABD'de verilen destek her zaman daha farklıdır. Dün gece tenisseverler yalnızca Federer'in finale çıkmasını istemiyor, onun Rafael Nadal'la şampiyonluk mücadelesi vermesini bekliyordu. Ancak İsviçreli Djokovic engelini aşamayarak milyonlarca hayranını üzüntüye boğdu.

Maçtan sonra doğal olarak oldukça keyifsiz gözüken 16 Grand Slam şampiyonu, "Maç puanı elde edip, kaybettiğim maçlar oldu ama bu şekilde yenilmek çok acı." sözleriyle geceyi özetledi.

"Kötü oynadığımı düşünmüyorum, finali haketmiştim" diyen Federer, "Bu yenilgi çok acı verici ama dünyanın sonu değil. Sadece ileride daha çok çalışmam için bir hırs kaynağı" diye konuştu.

Herkesin istediği "rüya finalde" bu yıl yer alamayacak olmanın üzüntüsünü yaşayan 5 Amerika Açık şampiyonu, "Nadal'la burada karşılaşabilmeyi ben de çok isterdim. 6 yıl ben buradaydım ama o gelemedi, şimdi o finalde ben yokum. Şimdilik olacakları göremeyeceğiz" dedi.

Federer final maçını izlemeyeceğini açıklarken, "Umarım Rafael kazanır" diyerek ezeli rakibine başarılar diledi.

Tenishaber

WishLuck#11
Yeni Üye
Yeni Üye
WishLuck#11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 43
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : İstanbul

Tenis| Federer:Umarım Nadal Kazanır! Empty
MesajKonu: Geri: Tenis| Federer:Umarım Nadal Kazanır!   Tenis| Federer:Umarım Nadal Kazanır! EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:25 am

Haha Very Happy Ben Djokovic'i tutuyorum ama keşke Nadal-Federer izleseydik.

Tenis| Federer:Umarım Nadal Kazanır!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tenis| Nadal ve Federer İddaalı Konuştu
» Federer mi? Nadal mı?
» Tenis|Nadal Sayıyor:18
» SON NOKTA! RAFAEL NADAL : ROGER FEDERER ÖMRÜM BOYUNCA BENDEN İYİ OLACAK
» "Kısmetli" Federer