SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rijkaard Sakatları Arıyor !!

YazarMesaj
Stoch
Yeni Üye
Yeni Üye
Stoch

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Boston Arena

Rijkaard Sakatları Arıyor !! Empty
MesajKonu: Rijkaard Sakatları Arıyor !!   Rijkaard Sakatları Arıyor !! EmptyPerş. Ağus. 26, 2010 1:55 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]aray Teknik Direktörü [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], maçın oynanacağı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Stadı'nda
düzenlediği b[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ın toplantısında moral olarak iyi durumda olduğunu belirterek, ''Son maç iyi olmadı ama yarınki
maçı burada kazanıp, Avrupa Ligi'ne ilk adımı atmış olacağız. Bizim için önemli olan yarınki maçı kazanmak'' dedi. Sezona iyi başlamadıklarını
ancak son maçı kaybetmelerine rağmen iyi bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sergilediklerini kaydeden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]lı çalıştırıcı, ''Bu oyunun devamını getirip, iyi oynayıp, iyi sonuçlar almak istiyoruz. Bunun için
de her gün çalışıyoruz. Birkaç iyi oyuncunun da gelmesiyle, daha da [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olarak kuvvetli olacağız'' diye
konuştu. -''İYİ YOLDAYIZ''- Rijkaard, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]spor maçında iyi oynamalarına rağmen yenildiklerini belirterek, ''Bu maçta çok gol
pozisyonu kaçırdık. Benim için önemli olan o pozisyona girmek, bunu yaratmaktır'' ifadesini kullandı. Gol atıp atmamanın önemli olmadığını belirten [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]lı teknik adam, '''Bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]cu pozisyonu gole de
çevirebilir, kaçırabilir de. Takım olarak bu pozisyonları yakaladığımız iyi yolda olduğumuzun işaretidir. Eninde sonunda bunlar düzelecektir. Ne kadar
gol pozisyonuna girersen, o kadar iyi oynadığının göstergesidir'' şeklinde konuştu. -''[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]DE GEÇ KALINMA NEDİR Kİ?''- Rijkaard, b[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ın mensuplarının ''[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]de geç kalındığını düşünüyor
musunuz?'' sorusu üzerine, ''[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]de geç kalınma nedir ki? Alacağımız [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]cular takıma uyum sağlayacak, bu önemli. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
yapmış olmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yapmak istemiyoruz. Bu sırada maddi açıdan bakarsak da uygun olm[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ı lazım, herkes yüksek fiyat çekiyor'' dedi. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]cuların
morallerinin bozuk olma şansının olmadığını söyleyen Rijkaard, ''Profesyonellikte yenmek ve yenilmekte var. Berabere kalıp mağlup olunca buna
dayanamıyorsan, profesyonel olamıyorsun. Bizim şu anda hiçbir şeyi sorun yapmamaz lazım, yarın 90 dakika iyi oynayıp [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'ye dönmemiz lazım'' diye konuştu. -''ELANO VE KEWELL'IN YOKLUĞU SORUN
YARATIYOR''-
Rijkaard, Elano ve Kewell'ın sakat olm[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ının [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] maçı öncesinde kendileri için sorun yarattığını söyledi. ''Her [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]cunun burada olm[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ını isterdim'' diyen teknik adam, ''Bir hoca,
seçim yapmak zorunda olacak ve takım kurmak için zorlanacak. Şu anda o [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]cularımız yok ama burada
olmalarını çok isterdim. Biz seçim hakkımız aza düştüğü için sonuçta belirli [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]cular yarınki maçta
oynayacak'' ifadelerini kullandı. Rijkaard, son antrenmanlara çıkamayan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'nın iyi durumda olduğunu
ve yarınki maçta oynayacağını dile getirdi. Öte yandan Rijkaard'ın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]lerle ilgili yöneltilen soru sır[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ında eliyle
''para'' işareti yapıp, Türkçe olarak ''para para'' diyerek, gülümsemesi dikkati çekti.
-YÜCEDAĞ: ''BENİM HATAM, ÖZÜR
DİLERİM''-
Rijkaard'ın tercümanı Mustafa Yücedağ, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]spor maçı sonr[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ında ''Son 10 dakika sahada
lider v[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ıflı oyuncum yoktu'' şeklinde yaptığı tercümede hata yaptığını vurguladı. Rijkaard'ın böyle
demek istemediğini ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'yı k[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]tetmediğini anlatan Yücedağ, ''Benim
kelime hatam var, kendisi 'o yükü taşımak, kaldırmak' anlamında bir ifade kullandı. Ben de bu iki kelimenin benzer olm[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ı nedeniyle 'lider v[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ıflı' şeklinde tercüme ettim. Orada bir yanlış
tercümem var. Bununla ilgili de özür diledim'' diye konuştu.u.

Kaynak:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rijkaard Sakatları Arıyor !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GS| Rijkaard 5 İsim Verdi
» İşte Rijkaard yerine düşünülen isim!