SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

FM 08|Fenerbahçe Kariyeri

2 posters
YazarMesaj
LegendOfDark
Yeni Üye
Yeni Üye
LegendOfDark

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : İst.

FM 08|Fenerbahçe Kariyeri Empty
MesajKonu: FM 08|Fenerbahçe Kariyeri   FM 08|Fenerbahçe Kariyeri EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 3:01 pm

Öncelikle 2023 yılındayım,önceki yıllarda çok kayda değer bir başarım olmadı,9 kulüp takımı ve 2 ülke çalıştırdım ama dediğim gibi pek bir başarı yok.

Fenerbahçe'yle 2021 yazında sözleşme yaptım,ilk sezon sattığım oyunculardan 250 milyon lira kazandım,transfere ise 3 milyon harcadım.İlk sezonumda ligde 66 puanla lider Beşiktaşın 2 puan gerisinde 2.oldum,Türkiye kupasını kazandım,Uefa'da ise gruptan çıkıp bir de tur geçtikten sonra elendim.

Bu sezonun başında sözleşmemi 2027'ye kadar uzattım,çok önemli bir transferim veya kaybım olmadı.Sezona gayet iyi başladım,ligin ilk yarısını 2.'nin 8 puan önünde bitirdim (şuanki puan durumunun ss'si birazdan gelecek)

ŞL'de Barcelona,Lyon ve D.Bükreş'in olduğu grupta 4 puanla sonuncu oldum.Türkiye Kupası'nda ise çeyrek finalde Samsunspor'a elendim,bu gerçekten kötü oldu.

Puan durumu ss'si

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Resim upload sitelerinde sorun olduğu için tek ss koyabildim,daha sonra birkaç ss daha eklerim..
-αяυяNoff®-
Kurucu Admin
FM 08|Fenerbahçe Kariyeri Siteadminx
-αяυяNoff®-

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 425
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 19/08/10
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: FM 08|Fenerbahçe Kariyeri   FM 08|Fenerbahçe Kariyeri EmptyC.tesi Ağus. 28, 2010 3:06 pm

Benim hayatımdaki en uzun soluklu kariyer 2013 yılına kadar, nasıl bu kadar oynayabiliyorsun şaşırdım Smile
https://sporkral.forum.st
LegendOfDark
Yeni Üye
Yeni Üye
LegendOfDark

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : İst.

MesajKonu: Geri: FM 08|Fenerbahçe Kariyeri   FM 08|Fenerbahçe Kariyeri EmptySalı Ağus. 31, 2010 12:52 am

İşler iyi gitmedi ve sezona 3 maçta 0 puanla başlayınca ben de görevden ayrıldım,sonra da kariyeri sildim.Bir süre kariyer açmam herhalde,açsam da uzun soluklu olmaz..
-αяυяNoff®-
Kurucu Admin
FM 08|Fenerbahçe Kariyeri Siteadminx
-αяυяNoff®-

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 425
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 19/08/10
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: FM 08|Fenerbahçe Kariyeri   FM 08|Fenerbahçe Kariyeri EmptySalı Ağus. 31, 2010 11:00 am

Kariyere son verildiğine göre kilit..
https://sporkral.forum.st

FM 08|Fenerbahçe Kariyeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe | Yobo Fenerbahçe'ye mi geliyor?
» Fenerbahçe 4-2 Manisaspor
» Kayserispor 2-0 Fenerbahçe SK
» Fenerbahçe vs Galatasaray
» Fenerbahçe Tartışma Konusu