SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Galatasaray | Misimovic'ten sakatlık iddialarına yanıt

YazarMesaj
Trooper
Aktif Üye
Aktif Üye
Trooper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 124
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : 1stanbul

Galatasaray | Misimovic'ten sakatlık iddialarına yanıt Empty
MesajKonu: Galatasaray | Misimovic'ten sakatlık iddialarına yanıt   Galatasaray | Misimovic'ten sakatlık iddialarına yanıt EmptySalı Ağus. 31, 2010 7:23 pm

GALATASARAY formasıyla ekran karşısına geçen sarı-kırmızılı takımın yeni transferi Misimovic, ilk duygu ve düşüncelerini açıkladı.
Misimovic, form durumu, yeni takımıyla ilgili düşünceleri ve sakat olduğu yönündeki iddialara net yanıtlar
verdi.

İşte Misimovic'in açıklamaları: "Çok mutluyum ve Galatasaray gibi büyük bir takımın parçası olduğu için büyük onur duyuyorum. Eski kulübüm
Wolfsburgoyuncu alıp beni satacağını açıkladı. 4 gün önce Wolfsburg Diego ile anlaşma imzaladı ve Galatasaray'a gelmem gerçekleşti. Geçen sene gollerden sonra sevinmiyordum ve bazı
problemler vardı. Galatasaray'da attığım gollerden sonra sevinç gösterilerimi
yapacağım.

"G.SARAY'A ONUR DUYARAK GELDİM"

28 yaşındayım ve uzun yıllar Bundesliga'da oynadım, kendi hayatımda değişiklikler arıyordum ve bu gerçekleşti. Galatasaray,
tarihi ve başarıları nedeniyle çok onur duyarak geldiğim bir kulüp.
Tabii ki
bu kadar büyük bir kulüpte oynuyorsanız tek hedefiniz şampiyonluktur.
Benim de hedefim şampiyonluk. Belki lige iyi bir başlangıç yapamadık
ama
önümüzdeki günlerde daha iyi olacağız ve şampiyon olacağız.

Misimovic, Grafite ve Dzeko ikilisinin
gol krallığında çok önemli bir pay sahibiTürkiye gol kralı Milan
Baros ile nasıl bir ikili oluşturacaksınız? Sorusuna şu yanıtı verdi; "Sadece ben ve Milan Baroskaliteli bir oyuncu grubuna sahibiz." olduğu hatırlatılıp, olarak
kısıtlamamak lazım. Genel olarak çok

Tabii ki gelmeden Galatasaray ile ilgili çok fazla bilgi edindim. Özellikle taraftarlarımız hakkında çok
ayrıntılı bilgi sahibiyim. Wolfsburg'da geçtiğimiz sezon Dzeko ve Grafite'ye 20 asist yaptım, tabii
bunda önümde oynayan oyuncuların da kalitesi önemliydi. Wolfsburg'da kazandığımız şampiyonlukta teknik
direktörümüz Felix Magath'ın da payını unutmamak lazım.

"SADECE YETENEK YETMEZ KOŞMAK
DA LAZIM"

Benim en başarılı olduğum pozisyon 10 numara pozisyonu. Günümüz futbolunda sadece
yetenek değil, koşmak da azım. Asist yapmayı, önümdeki forvetlere gol attırmayı çok seviyorum.

Misimovic yeni teknik direktörü Frank Rijkaard ile ilgili
olarak ise şunları söyledi: "Frank Rijkaard'ın futbolculak kariyerine bakınca tarihteki en iyi oyunculardan bir tanesi olduğunu görüyoruz, teknik direktör
olarak da Barcelona'da inanılmaz başarılara imza attı. Galatasaray'da birlikte iyi işlere imza atacağımıza inanıyorum."

"SAKAT
OLDUĞUM YÖNÜNDEKİ İDDİALARI İLK KEZ BURADA DUYDUM"

Misimovic
kronik sakatlığı olduğu
yönüneki iddialara ise şu yanıtı verdi: "Kronik sakatlığım ile ilgili
iddiaları ilk kez burada duyuyorum. Geçtiğimiz sezonlara bakınca hemen
hemen tüm
maçlarda oynadım. Böyle bir dedikoduyu burada ilk kez duyuyorum. 10
numara çok fazla sorumluluk gerektiren bir pozisyon ve ben de bunun
bilincindeyim.
Galatasaray'da adaptasyon sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum. İyi bir hazırlık dönemi
geçirdim, fizik olarak da kendimi çok iyi hissediyorum."

Sporx

Galatasaray | Misimovic'ten sakatlık iddialarına yanıt
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray Tartışma Konusu
» Galatasaray 1-0 Gaziantepspor
» Galatasaray | Her an ASLAN olabilir!
» Galatasaray | Kontrolden geçtiler!
» Galatasaray nakavt oldu!