SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri!

2 posters
YazarMesaj
Trooper
Aktif Üye
Aktif Üye
Trooper

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 124
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : 1stanbul

Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri! Empty
MesajKonu: Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri!   Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri! EmptySalı Ağus. 31, 2010 7:30 pm

Genç oyuncu, Galatasaray gibi büyük bir takıma geldiği için çok mutlu olduğunu
söylerken, Türkiye'ye şampiyonluklar kazanmaya geldiğini söyledi. Insua sözlerini şöyle sürdürdü: "Galatasaray'a
geldiğim için çok mutluyum. Benim için önemli noktalardan biri Frank Rijkaard gibi çok büyük bir
teknik direktörle çalışmak olacak." Insua kendi özelliklerini ise şöyle anlattı: "Daha çok pozisyon
icabı sol bek oynadığım için defansta sert savunma yapmayı seven bir oyuncuyum. Sadece defans değil, atağa kalkmayı da sever bir ismim. Hayatımın
önemli noktalarını da twitter da paylaşmayı seviyorum. Tabii ki Frank Rijkaard ile tanıştım ama
oynayacağım pozisyon anlamında detaylı bir konuşmamız olmadı. Normalde asıl oynadığım pozisyon sol bek ama ilerleyen zamanlarda teknik direktörümüzden
bir talep gelirse ön liberoda da oynayabilirim." "SON ANA KADAR SAVAŞACAĞIM" Insua transfer hikayesi ve yeni takımıyla ilgili
düşüncelerini ise şöyle dile getirdi: "Liverpool'da teknik direktör değişikliği yaşandı, bu
değişiklikten sonra daha az forma şansı bulacağımı hissettim. Genç bir oyuncuyum ve daha fazla maç oynamam gerekiyor. Galatasaray'dan da teklif gelince hiçbir tereddüt duymadan bu teklifi kabul ettim.
Galatasaray'dan bana böyle bir şans verildği için çok büyük onur duyuyorum.
Kimsenin şüphesi olmasın, bu şansı çok iyi değerlendireceğim. Tabii ki bu kadar genç yaşta Liverpoll'da çok sayıda maçta oynamam bana inanılmaz
tecrübe kattı. Frank Rijkaard tartışmasız çok büyük bir isim. Ondan çok şeyler
öğrenebileceğimi düşünüyorum. Kewell çok büyük bir futbolcu,
kendisi ile 6 ay oynama şansım oldu. Milan Baros'un da ne kadar büyük bir futbolcu olduğunu biliyorum.
"ŞAMPİYONLUKLAR YAŞAMAYA GELDİM" Taraftarlarımıza vermek istediğmi en önemli mesaj, bir futbolcu olarak iyi de kötü de oynayabilirim ama son dakikaya kadar bütün gücümle savaşacağımdan kimsenin
şüphesi olmasın. Burada şampiyonluklar yaşamaya geldim. Galatasaray çok büyük bir
camia ve ben de elimden geldiğince bu başarılarda pay sahibi olmak istiyorum."
Sporx
-αяυяNoff®-
Kurucu Admin
Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri! Siteadminx
-αяυяNoff®-

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 425
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 19/08/10
Nerden Nerden : İstanbul

Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri! Empty
MesajKonu: Geri: Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri!   Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri! EmptySalı Ağus. 31, 2010 7:32 pm

GS ? Şampiyonluk ?

hahaha, şu anki şartlar altında bakarsak pek mümkün değil.
https://sporkral.forum.st

Galatasaray | İşte Insua'nın ilk sözleri!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte Rijkaard yerine düşünülen isim!
» Hades Almighty Şarkı Sözleri
» İşte 6. hafta programı
» İşte BJK'nin Muhtemel Rakipleri
» Galatasaray nakavt oldu!