SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Adnan Sezgin istifa etti! Ama...

2 posters
YazarMesaj
Musty.11
Haber Editörü
Haber Editörü
Musty.11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 148
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Nerden Nerden : Üsküdar

Adnan Sezgin istifa etti! Ama... Empty
MesajKonu: Adnan Sezgin istifa etti! Ama...   Adnan Sezgin istifa etti! Ama... EmptySalı Eyl. 07, 2010 11:51 am

Adnan Sezgin'in Misimovic transferinin ardından istifasını Başkan Polat'a sunduğu ancak kabul edilmediği öğrenildi.

Sezgin'in istifasıyla birlikte Polat'a, 'Hakkımda yazılanlardan artık bıktım. Yalan yazıyorlar. Çok yoruldum' dediği öğrenilirken, başkanın 'Biz bir ekibiz. Beraber geldik. Birbirimizi yarı yolda bırakamayız. Sen söylentilere kulaklarını kapat ve işini yapmaya devam et' diyerek istifasından vazgeçirdiği öğrenildi.

Sezgin'in istifasını vermek için Misimovic transferinin tamamlanmasını beklediği konuşuluyor. Sezgin için uzun süredir camiada 'istifa' beklentileri artmış, alınan başarısız sonuçların ardından Sarı-Kırmızılı taraftarlar da kendisini 'istenmeyen adam' ilan etmişti.

Öte yandan camiada yükselen seslere NTV Spor'da katıldığı programdan yanıt veren Başkan Adnan Polat, divan toplantısında kulübün duayenlerinden yardım isteyeceği ve 15 Eylül'de yapılacak toplantıda eski başkanlar ile yöneticilerin medyada kendilerini acımasızca eleştirmelerini şikayet edeceği öne sürülüyor.

Kaynak : Spor3.com
WishLuck#11
Yeni Üye
Yeni Üye
WishLuck#11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 43
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Adnan Sezgin istifa etti! Ama...   Adnan Sezgin istifa etti! Ama... EmptySalı Eyl. 07, 2010 11:46 pm

Bir kişinin istifa edip de o istifanın kabul edilmediğini ilk kez gördüm Very Happy
Musty.11
Haber Editörü
Haber Editörü
Musty.11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 148
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Nerden Nerden : Üsküdar

MesajKonu: Geri: Adnan Sezgin istifa etti! Ama...   Adnan Sezgin istifa etti! Ama... EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 12:31 am

Bu Bizde Oluyor Very Happy

Adnan Sezgin istifa etti! Ama...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ''Adnan Sezgin gitmeli''
» Trabzonspor'da şok istifa!
» FB|Derbi ve istifa yorumu!
» Eskişehirspor|İstifa ve Ümit Karan açıklaması..