SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GS|Misimovic Forma İstiyor

YazarMesaj
Quaresma-7
Aktif Üye
Aktif Üye
Quaresma-7

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 155
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 12/09/10
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : İstanbul

GS|Misimovic Forma İstiyor Empty
MesajKonu: GS|Misimovic Forma İstiyor   GS|Misimovic Forma İstiyor EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 2:35 pm

Yeni transferimiz Misimovic önceki gün yapılan taktik çalışmada yedek takımda yer alınca antrenman sonrası soluğu hocası Rijkaard'ın yanında aldı.

Yeni transferimiz Misimovic önceki gün yapılan taktik çalışmada yedek takımda yer alınca antrenman sonrası soluğu hocası Rijkaard'ın yanında aldı. Yıldız futbolcuyu henüz takımla yeterince çalışamadığı için yedekte düşünen Hollandalı teknik adam, Misimovic'in ısrarıyla bu fikrini değiştirdi. Bosnalı futbolcunun "Bir an önce taraftarların önüne çıkmak için sabırsızlanıyorum, Şu anda sizi anlıyorum ama ben buna hazırım. Almanya'dan hazır geldim. Milli takımla da iki maç oynadım. Lütfen beni Gaziantepspor maçında oynatın, pişman olmazsınız. Bu konuda size söz veriyorum'' dediği öğrenildi. Frank Rijkaard'ın Arda'nın sakatlığı sonrasında Misimoviç'ın bu ısrarlı tavrı karşısında fikir değiştirdiği ve yıldız oyuncuyu bu akşam onbirde sahaya süreceği gelen haberler arasında. Bu aradaGalatasaray'da sağ kanatta yaşanan forma savaşının galibi Elano oldu. Rijkaard, kondisyonu daha iyi olan Brezilyalı'yı tercih etti.

Kaynak: Sabah

GS|Misimovic Forma İstiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En çok forma satan 10 takım
» GS| Statta Forma Şovu:Metin Oktay
» Inter Kaka'yı İstiyor!
» NY Knicks | Amar'e, Melo'yu İstiyor
» Bank Asya 1.Lig| Giresunspor Seri İstiyor