SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Skor Yorumculuğu

YazarMesaj
LegendOfDark
Yeni Üye
Yeni Üye
LegendOfDark

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : İst.

Skor Yorumculuğu Empty
MesajKonu: Skor Yorumculuğu   Skor Yorumculuğu EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 6:24 pm

Cumartesi akşamı İnönü'deki maçın saati tam bir felaketti,sebebi ise 12 Dev Adam'dan mahrum bıraktı bizleri federasyon büyükleri.Tek aşkım Beşiktaş diyerek tercihimi İnönü'deki maçtan yana kullandım,yanılmadım da.Maçın başından itibaren her topa atlayan,saha içinde çok iyi yardımlaşan,yıllar sonra ilk kez bir maçı ayağımı uzatıp seyretmemi sağlayan bir Beşiktaş vardı.Normalde presten bihaber olan,her ikili mücadeleden kaçan Bobo dahi çok istekliydi,belki de yumurta kapıya dayandığı içindir,bilemem.

Beşiktaş ilginç bir takım,her maçın başında ofsayt taktiği yüzünden 1-2 pozisyon veriyor,daha sonra bu taktiği (!) bırakıyor.Neyse,konumuz o değil.Kendi takımında oynamayıp nasıl milli takımda oynuyor dediğim İsmail beni utandırdı açıkcası,gösterdiği oyun takdire şayandı.Geçen sezonki belki de en iyi oyuncumuz Ferrari,1 maçlık aranın ardından 'aramıza katıldı'.Sakatlıktan dönen kaptanımızın hala eksikleri var,kademeye girmekte sıkıntı yaşıyor ama toparlayacaktır.Olur da toparlayamaz,biz onu sevmeye devam edeceğiz çünkü o gerçek bir kartal..

Takıma bakıyorum,Bobo çıkıyor Holosko giriyor,Nihat çıkıyor Tabata giriyor yani kadro zengin.2008'de Beşiktaş'ı şampiyonluğa taşıyan oyuncuların bir kısmı,şimdi yedek oturuyor,yani forma aslanın ağzında.Geçen sezon Beşiktaş'ın bu konudan ağzının yandığı düşünülürse,bu çok önemli bir husus.Ki bu takıma daha Rıdvan,Fatih Tekke,Quaresma ve Sivok katılacak,unutmamak lazım!

Bir parantez de başlığımda belirttiğim şahıslara.Geçen sezon Tabata ve Nobre'ye etmediği laf kalmayan şahıslar,şimdi gelip bu ikiliyi yere göğe sığdıramıyorlar.Yapmayın,yakışmıyor gerçekten 'erkek adama'..

Sezonun ilk derbisinden sonra görüşmek üzere..

13 Eylül 2010

Umut Zengin

Skor Yorumculuğu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahçe - Trabzonspor Maöı Skor Tahmini Ve Yorumları