SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tuncay'dan Pulis açıklaması

YazarMesaj
Musty.11
Haber Editörü
Haber Editörü
Musty.11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 148
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 20/08/10
Nerden Nerden : Üsküdar

Tuncay'dan Pulis açıklaması Empty
MesajKonu: Tuncay'dan Pulis açıklaması   Tuncay'dan Pulis açıklaması EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 3:49 pm

Milli futbolcumuz Tuncay Şanlı, Stoke City'nin resmi sitesine açıklamalarda bulundu.Stoke City'nin Aston Villa'yı 2-1 mağlup ettiği maçta kadroda yer almayan milli futbolcumuz Tuncay Şanlı açıklamalarda bulundu.Kulübünde kalmaya kararlı olduğunu yineleyen Tuncay Şanlı, menajer Tony Pulis ile aralarında bir sorun bulunmadığını dile getirdi.İngiliz ekibin resmi sitesine konuşan yıldız futbolcu, "Kulübümü ve taraftarları seviyorum. Her oyuncu gibi ben de oynamak istiyorum. Duygusal bir yapım var; ancak Pulis'in de hücum hattında alternatifleri çok. Onun da karar vermesi zor oluyor. Kimseyle bir sorunum yok. Burası benim takımım ve ben işimi yapıyorum" dedi.Ada'nın sadece havasında hoşlanmadığını belirten Tuncay Şanlı, kadroda yer alamadığı zaman evine gitmek ve Türk televizyonlarını takip etmek istediğini söyledi.EURO 2012'ye Milli Takım ile gideceğine inandığını ifade eden 28 yaşındaki futbolcu, "Ben Stoke City'de hazır değilsem, Milli Takım'da da hazır olamam. Türkiye ile iki maça çıktım ve iki galibiyetle önemli bir avantaj elde ettik. Önümüzdeki ay Almanya ile maçımız var. Zor tabiki, ama Almanya'daki taraftarlarımız bizi yalnız bırakmayacak." diyerek sözlerini noktaladı.Sporx

Tuncay'dan Pulis açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eskişehirspor|İstifa ve Ümit Karan açıklaması..