SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BJK|'GUTİ OLSUN, QUARESMA OLSUN'

YazarMesaj
Quaresma-7
Aktif Üye
Aktif Üye
Quaresma-7

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 155
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 12/09/10
Yaş Yaş : 24
Nerden Nerden : İstanbul

BJK|'GUTİ OLSUN, QUARESMA OLSUN' Empty
MesajKonu: BJK|'GUTİ OLSUN, QUARESMA OLSUN'   BJK|'GUTİ OLSUN, QUARESMA OLSUN' EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 10:08 pm

Hilbert, bu sezon sonunda şampiyon olacaklarına inandığını söylediBeşiktaş'ın Alman futbolcusu Roberto Hilbert, bu sezon sonunda şampiyon olacaklarına inandığını söyledi. Roberto Hilbert, Yavru Kartal Dergisi'nin Eylül ayı sayısında, fun club üyeleri Kartal Karaduman ve Esra Tosun'un sorularını yanıtladı.

Beşiktaş'ta futbol oynadığı için çok mutlu olduğunu belirten Hilbert, ''En büyük hedefim şampiyon olmak. Beşiktaş'a da bu amaçla geldim. Çok iyi bir takımız, kaliteli oyuncularımız var. Guti olsun, Quaresma olsun, Nihat olsun, diğer arkadaşlar olsun hepsi birbirinden kaliteli ve burada oynamayı hak ediyor. Ben sezon sonunda şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum'' dedi.

Futbolcu olmaya karar vermesinde ağabeyinin önemli bir rolü olduğunu anlatan Hilbert, ''Başta benim için hobiydi ama futbol sonradan benim hayatım oldu. Benim için dünyada en önemli şey önce ailem, sonra da futboldur'' diye devam etti.

Haber 1903

BJK|'GUTİ OLSUN, QUARESMA OLSUN'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BJK| Guti Fazladan Antreman Yapıyor
» BJK| Quaresma'nın Sağlık Durumu
» BJK|Quaresma'yı Kadıköy'ü Bekliyor
» Beşiktaş|QUARESMA MÜKEMMEL GOL
» BJK|QUARESMA TAKIMLA ÇALIŞTI