SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chicago| Scalabrine Bulls'a mı?

2 posters
YazarMesaj
-αяυяNoff®-
Kurucu Admin
Chicago| Scalabrine Bulls'a mı? Siteadminx
-αяυяNoff®-

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 425
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 19/08/10
Nerden Nerden : İstanbul

Chicago| Scalabrine Bulls'a mı? Empty
MesajKonu: Chicago| Scalabrine Bulls'a mı?   Chicago| Scalabrine Bulls'a mı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:06 am

Uzun yıllar Celtics forması giyen ve bu yaz serbest kalan Brian Scalabrine'ye, Bulls talip olmuş.

Bu yaz serbest kalan ve henüz bir takımdan resmi bir teklif alamayan free agent Brian Scalabrine ile Bulls'un kontrat görüşmeleri yaptığı belirtildi.

Celtics'in eski asistan koçu Tom Thibodeau bilindiği gibi şuan Bulls'ta baş koçluk yapıyor.

nbaturka
https://sporkral.forum.st
Genius_11
Yeni Üye
Yeni Üye
Genius_11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 18/09/10
Yaş Yaş : 112
Nerden Nerden : Es-Es

Chicago| Scalabrine Bulls'a mı? Empty
MesajKonu: Geri: Chicago| Scalabrine Bulls'a mı?   Chicago| Scalabrine Bulls'a mı? EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:02 pm

Scalabrine Çok Sevilen Bi Oyuncu Diyeceksiniz ki Neden Bu Kütük Bu Kadar Çok Seviliyor?? Sevilmesinin Sebebi Takımı Sırtlamak, Maç kazandırmak Ve Süper-Star Olmak Veya Başka birşey Değil.. Sevilmesinin Tek Nedeni Değişik Dış Görünüşü ve Sempatik bi Karaketeri Olması Aynı Zamanda Brezec'in Etine Dolgun Versiyonu(Hoş Brezec Sırf Şutla nasıl Babcats'te Parlamıştı Hala İnanamıyorum) Benimde Sempatim Var Bu Adama.. Uzun Şutör Fazla Bulunmaz Kuvvetli Değil Güçsüz Hele bide PF'de Çok Değerli Oyuncular Var(Taj Gibson , Boozer , Kurt Thomas ve Daha Niceleri Hatırladıklarım Bunlar)Bulls Hızlı Oyunu Seven Bi Takım ve Bu Sezon İç-Dış Dengesini de Kurdular Yani Scalabrine Bu Temposunda Olduğu Sürece Takas Olacağını Düşünmüyorum(Hoş Alacağı Süre Maximum 2 dakika [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])..

Chicago| Scalabrine Bulls'a mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chicago| Noah'a 60 MD
» Chicago | Musselman Bulls Yolunda
» Chicago| Aşık:NBA'de Kalıcı Olmak İstiyorum