SporKral.st | Sporun Forumu | Basketbol , Futbol , Tenis ve Daha Fazlası |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tüm Fıkralar!

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Zezkoreks
Üst Moderatör
Üst Moderatör
Zezkoreks

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 88
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 30/08/10
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : Istanbul

Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Tüm Fıkralar!   Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:26 pm

Kekemenin biri bir gün Beşiktaş'ta kekeme okulunu ararken okulun yerini bulamamış, en yakınındaki bir bakkala girip: - "Kakakakarrdeşşşş, bubububurraaalarrrrdaddadadadbi kekekemememe okukukukuluuu varmış, nenenenerededede bibibiliyomusususun?" diye sormuş. Bakkal da: - Okulun yerini bilmiyorum ama abi, senin okula hiç ihtiyacın yok bence gayet iyi kekeliyorsun...
Zezkoreks
Üst Moderatör
Üst Moderatör
Zezkoreks

MesajKonu: Geri: Tüm Fıkralar!   Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:27 pm

Einstein konferanslarına hep özel şoförü ile giderdi. Yine bir konferansa gitmek üzere yola çıktıkları bir gün şoförü Einstein'a; "Efendim, uzun zamandır siz konuşmanızı yaparken ben de arka sıralarda oturup sizi dinliyorum ve artık neredeyse söyleyeceğiniz her şeyi kelimesi kelimesine biliyorum" demiş. Einstein gülümseyerek ona bir öneride bulunmuş: "Peki, şimdi gideceğimiz yerde beni hiç tanımıyorlar.", "o halde bugün palto ve şapkalarımızı değiştirelim, benim yerime sen yap konuşmayı, ben de arka sırada seni dinlerim." Şoför, gerçekten çok başarılı bir konuşma yaptı ve sorulan tüm soruları doğru yanıtladı. Tam yerine oturacağı sırada bir kişi, o güne kadar konferansta sorulmamış bir soru sordu. Şoför, hiç duraksamadan soruyu soran kişiye döndü ve: "Böylesine basit bir soruyu sormanız gerçekten çok garip" dedi. Sonra da Einstein'ı işaret ederek şöyle devam etti: "Şimdi size arka sırada oturan şoförümü çağıracağım ve sorduğunuz soruyu, göreceksiniz, o bile yanıtlayacak."
Zezkoreks
Üst Moderatör
Üst Moderatör
Zezkoreks

MesajKonu: Geri: Tüm Fıkralar!   Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:27 pm

Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: - "Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim, ne dersin?" - "Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş Şeytan. - "Olur mu en iyi futbolcular bizde. Ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde." Şeytan şeytanca gülümsemiş: - "Ama bütün hakemler de bizde."
Zezkoreks
Üst Moderatör
Üst Moderatör
Zezkoreks

Einstein konferanslarına hep özel şoförü ile giderdi. Yine bir konferansa gitmek üzere yola çıktıkları bir gün şoförü Einstein'a; "Efendim, uzun zamandır siz konuşmanızı yaparken ben de arka sıralarda oturup sizi dinliyorum ve artık neredeyse söyleyeceğiniz her şeyi kelimesi kelimesine biliyorum" demiş. Einstein gülümseyerek ona bir öneride bulunmuş: "Peki, şimdi gideceğimiz yerde beni hiç tanımıyorlar.", "o halde bugün palto ve şapkalarımızı değiştirelim, benim yerime sen yap konuşmayı, ben de arka sırada seni dinlerim." Şoför, gerçekten çok başarılı bir konuşma yaptı ve sorulan tüm soruları doğru yanıtladı. Tam yerine oturacağı sırada bir kişi, o güne kadar konferansta sorulmamış bir soru sordu. Şoför, hiç duraksamadan soruyu soran kişiye döndü ve: "Böylesine basit bir soruyu sormanız gerçekten çok garip" dedi. Sonra da Einstein'ı işaret ederek şöyle devam etti: "Şimdi size arka sırada oturan şoförümü çağıracağım ve sorduğunuz soruyu, göreceksiniz, o bile yanıtlayacak."
Zezkoreks
Üst Moderatör
Üst Moderatör
Zezkoreks

Hava taşımacılığının ilk yıllarında insanlar uçağa binmekten korktuğu için bir türlü istenen yolcu sayısına ulaşılamıyormuş. Bir şirketin promosyon sorumlusu uçaklarında seyahat eden iş adamlarına birer mektup göndererek, eğer o hafta rezervasyon yaptırırlarsa bundan sonraki ilk beş seyahatlerinde eşlerinden para alınmayacağını bildirmiş. Bunun üzerine epeyce başvuru olmuş doğal olarak. Şirket kampanya sona erdikten sonra bu kez işadamlarının eşlerine birer mektup göndererek, seyahatlerinden memnun olup olmadıklarını sormuş. Ancak mektup gönderilen kadınların yüzde doksanından şu yanıt gelmiş: "Ne seyahati?"
Zezkoreks
Üst Moderatör
Üst Moderatör
Zezkoreks

MesajKonu: Geri: Tüm Fıkralar!   Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:28 pm

Bir sokakta iki arkadaş dolaşıyorlarmış. Bunlardan biri istediği insana, istediği şeyi sadece düşünerek yaptırabileceğini iddia etmiş. Diğeri de tabii ki inanmamış. Adam da bu söylediğini ispatlamak için karşıdan gelen iki bayanın saç baş birbirine girerek kavga edeceğini söylemiş. Arkadaşı "hadi yap da görelim o zaman" demiş. Adam biraz düşünüp yoğunlaştıktan sonra iki bayan çok fena kavga etmişler. Arkadaşı bu olaydan çok etkilenmiş. "Ben buna inanmam" diyerek başka bir şey yapmasını istemiş. O da arkadan gelen adamın cebine para koyup gideceğini iddia etmiş. Hemen uygulamaya geçerek yine çok yoğun bir şekilde konsantre olduktan sonra adam bunun cebine parayı koymuş. Arkadaşı tamamen şok olmuş ama hala inanmamakta ısrarlı. Yanındaki arkadaşına dönerek; "Şu ana kadar hep sen söyledin başkaları da yaptı. Bu sefer de benim dediğimi yaptır da görelim" demiş. Adam kabul etmiş. Arkadaşı karşıdaki binanın yedinci katında oturan kişinin televizyonunu camdan aşağıya atmasını istemiş. Arkadaşı işine yoğun bir şekilde konsantre olmuş. Aradan 5 dakika geçmiş, 10 dakika geçmiş ama hala bir gelişme yok. En sonunda yedinci kattan bir adam çıkmış ve: - "Zorlama be kardeşim, televizyon falan yok bizde" demiş.
Zezkoreks
Üst Moderatör
Üst Moderatör
Zezkoreks

MesajKonu: Geri: Tüm Fıkralar!   Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:28 pm

Genç deve annesine sormuş: - "Anne niye bizim ayaklarımız bu kadar büyük?" Anne cevap vermiş: - "Çölde kuma batmamak için." Genç deve tekrar sormuş: -"Peki kirpiklerimiz niye bu kadar gür?" Anne tekrar cevap vermiş: - "Çölde kum fırtınalarında kum kaçmasın diye." Merakı yatışmamış olan genç deve bir soru daha sormuş: - "Bizim niye hörgüçlerimiz var?" Anne deve sabırla yanıtlamış : - "Çölde çok uzun süre susuz idare edebilmek için suyu hörgüçlerimizde depolarız." Sonunda dayanamayan genç deve sormuş: - "Peki anne, bu hayvanat bahçesinde ne işimiz var?"
Zezkoreks
Üst Moderatör
Üst Moderatör
Zezkoreks

Küçük afacan elinde bir kutu şekerle parka gitmiş, bir banka oturmuş; etrafa bakınırken şekerleri ardarda ağzına atıyormuş. Yanındaki bankta oturan yaşlı adam çocuğa bakmış bakmış ve "evladım.." demiş, "şeker güzeldir ama çok yemek zararlıdır. hem dişlerin çürür, hem yüzünde sivilce çıkar, hem de şişmanlarsın.." Çocuk bunun üzerine adama dönmüş: "Benim dedem 107 yaşına kadar yaşadı..." Adam "Yaa.." demiş.. "Yani deden de mi çok şeker yerdi?" "Hayır, her şeye burnunu sokmazdı!"
-αяυяNoff®-
Kurucu Admin
Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 Siteadminx
-αяυяNoff®-

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 425
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 19/08/10
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Tüm Fıkralar!   Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 EmptyPaz Eyl. 12, 2010 9:32 pm

Ellerine sağlık konuyu iyi devam ettirmişsin 6 sayfa etmiş [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://sporkral.forum.st
WishLuck#11
Yeni Üye
Yeni Üye
WishLuck#11

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 43
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 26/08/10
Yaş Yaş : 29

MesajKonu: Geri: Tüm Fıkralar!   Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 EmptyPaz Eyl. 12, 2010 9:38 pm

Emeğinize sağlık epey güldüm Smile Smile
Quaresma-7
Aktif Üye
Aktif Üye
Quaresma-7

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 155
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 12/09/10
Yaş Yaş : 24

MesajKonu: Geri: Tüm Fıkralar!   Tüm Fıkralar! - Sayfa 4 EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 1:27 am

Emeğinize sağlık arkadaşlar, çok güzel olmuş devamını isteriz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Tüm Fıkralar!
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4